İçerik Pazarlaması

Uygun Maliyet – Yüksek Verim

Günümüz dijital dünyasında düşük maliyetli en etkili çözüm ile işletmenizi, sunduğunuz hizmet ve ürünlerinizi öne çıkarmak artık mümkün. Her biri alanında deneyimli içerik yazar kadromuz ile her sektörden markaya “kişiye özel” hizmet veriyoruz. Dönüştüren içerikler oluşturuyoruz. Arama motorlarını ve okuyucularınızı tanıyoruz. Hadi gelin birlikte büyük bir şey yaratalım.

Hikayenizi anlatın

Hikayeler önemlidir. İyiler fark yaratır. Harika web sitesi içeriği bilgilendirir, eğlendirir ve ilham verir. Hedef kitlenizle empati kurarken güvenilirlik ve güven geliştirerek çevrimiçi varlık oluşturur. Ajans Kriter, potansiyel müşterilerle konuşmaları başlatan alakalı içerik oluşturur. İşinizle ilgili doğru içerik türüyle anlatılan ve doğru zamanda doğru kanallarda sunulan harika hikayeleri paylaşarak bu tartışmaları ilişkilere ve nihayetinde satışlara dönüştürüyoruz.


Konseptten yaratmaya ve dönüştürmeye kadar yenilikçi pazarlama yoluyla markaları piyasaya sürüyoruz. Analitik izleme ve kampanya ölçümü ile kurum içi yazarların, tasarımcıların ve kameramanların yaratıcı gücünü en yüksek değere sahip potansiyel müşterilerinizin arama verileriyle birleştiriyoruz.


Sonuçlar, daha fazla arama varlığı, daha güçlü marka bilinirliği ve kanıtlanmış yatırım getirisidir.
Bir içerik pazarlama stratejisi şunları tanımlar:
– Kitleleriniz kimler
– Bilmek istedikleri
– Hangi mesajlar onlarla rezonansa giriyor
– Ne tür içerikler tüketiyorlar
– Ne tür içerik aradıklarını, ne zaman ve nerede aradıklarını
– Onlara en etkili şekilde nasıl ulaşılır.

Bir stratejiye mi ihtiyacınız var?

Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik
Logo ve Slogan

İlk görüşte aşka inanır mısınız? Potansiyel müşterilerinizi ilk görüşte ya da ilk duyuşta markanıza aşık etmeye kararlıyız. Marka adınız, logonuz ve sloganınız alanında uzman ve ödüllü creative yazarlarımız tarafından birden çok seçenekle size sunulur. Sizden istediğimiz sadece hikayeniz…

Web sitesi içeriği
Hakkımızda, marka hikayesi, hizmetler

İlk görüşte aşka inanır mısınız? Potansiyel müşterilerinizi ilk görüşte ya da ilk duyuşta markanıza aşık etmeye kararlıyız. Marka adınız, logonuz ve sloganınız alanında uzman ve ödüllü creative yazarlarımız tarafından birden çok seçenekle size sunulur. Sizden istediğimiz sadece hikayeniz…

SEO içerik

Teknik SEO Danışmanlığı ekibimiz, teknik SEO sorunlarını değerlendirerek, kullanıcı etkileşimini iyileştirmek ve içeriği arama motorları için daha görünür hale getirmek için anahtar kelime araştırması ve kullanıcı deneyimi testleri yaparak şirketinizin web sitesi için güçlü bir temel oluşturur. Teknik olarak sağlam bir web sitesi, herhangi bir işletme için etkili dijital pazarlamanın temel taşıdır.

Sosyal medya içeriği

Sosyal medya içeriği, bireyler veya şirketler tarafından Facebook, Instagram veya Twitter gibi sosyal ağlar için oluşturulan içeriklerdir. Bu platformlar, kullanıcılarla klasik pazarlama önlemlerinden çok daha doğrudan bir etkileşime izin verdikleri için şirketler için özellikle ilgi çekicidir. Bununla birlikte, tam etkilerini gerçekleştirmek için, kullanılan herhangi bir içerik girişimi, yalnızca başka bir reklam önlemi haline gelmemeli, aynı zamanda hedef kitleye yönelik olarak da dikkatli bir şekilde yönlendirilmelidir.

Doğru Kelimeleri Bulun… Veya Doğru Görselleri..

Sosyal medya içeriği, şirketlere sayısız pazarlama olanağı sunar. Ancak Facebook, Twitter veya Instagram’daki çevrimiçi varlığınız için doğru stratejiyi Ajans Kriter sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Video içerik

Video, radyo gibi bir starı öldürdüğünden bu yana çok yol katetti. Markaların %93’ü sosyal medyada video ile müşteri kazanıyor. Video reklamlar, tüketicilerin yeni markaları keşfetmesinin 1 numaralı yoludur. Tüketicilerin %84’ü bir markanın videosunun onları bir ürün veya hizmet satın almaya ikna ettiğini söylüyor. Hala video olmadan rekabet edebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Video içeriğini izlemek, sosyal medyada paylaşmak veya bir açılış sayfasına veya blog gönderisine yerleştirmek kadar kolaydır. Platformlar arasında tüketilebilir – masaüstü veya mobil cihazlarda, Android ve iOS’ta, işte veya evde. Karmaşık bilgileri görsel olarak çekici ve oldukça eğlenceli bir biçimde iletebilir. Bu çok yönlülük, pazarlamacıların %91’inin videoyu pazarlama stratejilerinde temel dayanak noktası olarak görmelerinin sadece bir nedenidir. Ajans Kriter’de yaratıcı metinleri ve fark yaratan kelimeleri videolarınızın her aşamasında kullanıyoruz çünkü bu, mesajları iletmenin, karmaşık fikirleri göstermenin, paydaşları ikna etmenin ve markanızı hayata geçirmenin en verimli ve etkili yolu.

Blog içerik

Blogunuz sizin markanızdır. En azından, ilk kez gelen bir ziyaretçi bunu böyle görüyor. Uzman yazı ekibimiz, sitenizin ihtiyaç duyduğu ve hedef kitlenizin hak ettiği yüksek kaliteli, SEO odaklı içeriği üretebilir. Türkiye’de lider içerik pazarlama ajansı olarak 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Bu bize, tescilli yazılım, yaratıcı hikaye anlatıcıları ve katı metrikler üzerine kurulu uzman bir şirket içi içerik oluşturma ve blog yazma hizmetleri modeli geliştirmek ve mükemmelleştirmek için yeterli zaman verdi. Tipik bir Ajans Kriter blog yazısı verilerle başlar. Analitik izleme, rekabetçi analizler ve sektör görüşmeleri aracılığıyla, şu anda nelerin performans gösterdiğini ve geçmişte nelerin sürdürülebilir sonuçlar gösterdiğini gözden geçiriyoruz. Arama yapanların amacını ortaya çıkarır ve o anda yazılması gereken konuların kapsamını belirlemek için iş uzmanlarından oluşan ekibinizle işbirliği yaparız. Oradan, temel temalarınıza, pazarlama hedeflerinize ve hedef kitlenize odaklanan kampanyalar formüle ediyoruz. Doğru anda doğru içeriğe doğru bakışlar atıyoruz. Blog içeriği konusundaki duruşumuz basit: Bir amaca hizmet etmiyorsa yazmıyoruz.

Ürün ve hizmet tanıtım içerikleri

İçerik sendikasyonu, içerik pazarlama stratejinizin önemli bir bileşenidir. İçerik pazarlaması hizmetlerimizden faydalanmak, ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlelere tanıtma imkanı, ölçeklenebilir ve SEO dostu bir yaklaşım sunar.

Yabancı dilde içerik yazımı

Yeni pazarları fethetmenin önündeki en önemli engellerden biri yereldir. AB’de her 10 internet kullanıcısından 9’u sitelere kendi ana dillerinde göz atmayı tercih ediyor. İşte burada biz devreye giriyoruz. Ajans Kriter’de dört ana Avrupa dilinde benzersiz çok dilli SEO içeriği sunuyoruz: İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça. Okuyucular ana dillerinde yazılan içerikle daha iyi ilişki kurarlar. Uluslararası bir kitleyle, çok dilli SEO içeriği, erişiminizi genişletmek ve trafiğinizi artırmak için çok önemlidir.

Viral İçerik

“Viral” kelimesi, “bir web kullanıcısından diğerine hızlı ve geniş çapta dolaşan bir içerikle ilgili” anlamına gelir. Başka bir deyişle, sosyal ağlarda paylaşılması ve bir virüs gibi yayılması amaçlanan harika içerikler oluşturmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Creative içerik

Ürününüz veya hizmetiniz ne kadar harika olursa olsun, kendini satmaz, satamaz. Potansiyel müşterileri cezbetmek için insanların dikkatini nasıl çekeceğinizi bilmeniz gerekir. Ayrıca, ürününüze iliştirilmiş iki boyutlu bir logo değil, markanızı bir deneyim olarak nasıl satacağınızı da bilmeniz gerekir. Deneyimler, insanların markanıza dahil olmak istemesini sağlama gücüne sahiptir; aynı zamanda güçlü ilk izlenimler ve kalıcı anılar yaratırlar. Kendi bünyesinde bir fotoğrafçı, grafik tasarımcı, video düzenleyici, yazar vb. işe almak, çoğu küçük işletme için pratik değildir. Ajans Kriter ile başlatacağınız dijital çözüm ortaklığı sayesinde hem bütçe dostu hem de daha hızlı sonuçlar almanız mümkün.