Hizmetlerimiz

Ajansımız, yenilikçi pazarlama altyapısı, süreçleri ve metodolojileri oluşturmak için araştırma, tasarım ve reklam operasyonlarını tek bir stüdyoda birleştirir. Küresel bir bakış açısı, yerel içgörüler, diasporal deneyim ve kültürel zeka ile rekabet avantajınızı keskinleştirmek için pazarlama hizmetlerimizden yararlanın.

Strateji

Önde gelen isimler ve yükselişte olanlar için markalaşma, sosyal ve iletişim stratejilerini araştırıyor, planlıyor ve geliştiriyoruz.

Uygulama

Belirlenen sonuçlara ulaşmak için bütçelendirir, ekipler kurar, stratejiler uygular ve medya üretiriz. İş bittikten sonra dijital çözüm ortağınız veya danışmanınız olarak kalabiliriz.

 

Operasyon

Çabalarını ölçeklendirmek, süreçlerini iyileştirmek veya entegre pazarlama ve inovasyon departmanı olarak iş yürütmek için ortaklarımıza danışıyoruz.

Büyüme

Ortaklarımız ve operasyonları büyüdükçe, projeyi devralmak ve yolculuklarına kendi başlarına devam etmek için kapsam belirleyerek, inceleyerek ve olağanüstü yetenekler sağlayarak sonraki adımlar için planlarına yardımcı oluyoruz.

İçerik Pazarlaması

İçerik fırsatları her zaman önünüzde. Hangilerine odaklanılacağını bilmek, verilerle yönlendirilen güzel bir sanattır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markalar, pazarlama çabalarını güçlendirmek ve müşterileriyle bağlantı kurmak için aktif bir sosyal medya varlığına ihtiyaç duyar.

Marka, Kreatif Fikirler

Marka konumlandırma, web sitenizi ve sosyal profillerinizi yönetmekten yaratıcı içerik planlamaya kadar dijital pazarlama için çok önemlidir.

Çeviri

Web sitesi içeriği ve sosyal medya paylaşımlarınızda sadece yerel dil değil, birden fazla dilde olması, markanızın globalleşmesinde büyük rol oynar.

Grafik Tasarım

Tipografinin, renklerin ve görsellerin mükemmel birleşimi, markanızın öne çıkmasına ve hedef kitlenizle bağlantı kurmasına yardımcı olur.