Dünyanın en heyecan verici markalarıyla geleceği şekillendiriyoruz.

Uzman ekibimiz endüstrileri değiştiren, mekanları dönüştüren ve yaşamları iyileştiren markalar tasarlar ve büyütür. Paradigmaları değiştirmeye hazır olan Ajans Kriter, bağımsız bir marka, tasarım, pazarlama, reklam ve inovasyon şirketidir. Ajans Kriter, gelişen teknoloji, fikirler ve yaşam tarzı geliştirmelerinde uzmanlaşan ve onlara son teknoloji pazarlama çözümleri sunan yeni nesil tam hizmet danışmanlığıdır. Entegre bir dijital ajans modeli aracılığıyla yeni paradigmalar sunma konusunda tutkulu, teknoloji, kalp ve tasarım ile daha iyi gelecekler inşa ediyoruz.
Misyonumuz, dünya çapındaki kuruluşlara en etkili, yaratıcı ve ölçeklenebilir içerik pazarlama hizmetleri ve teknoloji çözümleri sunarak işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olmaktır

Neden Biz?

Müşterilerle ortaklık kurduğumuzda büyük şeyler olur: daha hızlı satışlar, daha yüksek katılım ve somut yatırım getirisi.

Müşterilerimizin karşılaştığı sorunlar

1.Rekabet şiddetlidir.

  • Her ay 83 milyon blog makalesi yayınlanıyor.

2. İlgi azalıyor.

  • Çoğu içerik, nesnel verilerden ziyade hedef kitle kavramlarına göre oluşturulur.

3. Performans ortalamanın altındadır.

  • İçeriğin %5'i, çevrimiçi etkileşimin %90'ını sağlar.

4. Üretim eksik.

  • İçerik oluşturma söz konusu olduğunda markalar verimlilik, fikir, zaman ve bütçe sorunları ile mücadele eder.

Bizi rekabetten daha iyi yapan nedir?

Hesaplanmış yaratıcılık.

Çoğu içerik oluşturma ekibi, kitlenizde yankı uyandıran ve sonuç üreten içerik oluşturmak için gereken bilimsel süreci anlamaz.

Hiçbir dijital yatırımınızı riske atmıyoruz.

Web’de kolayca bulunabilen ve müşterilerimizin para kazanmasına yardımcı olan veri odaklı dijital içerik oluşturuyoruz.

İçerik pazarlamasında en iyi ve en parlak yaratıcı beyinler.

En yeni ve en büyük dijital pazarlama teknolojisine erişim ve bizim bile tam olarak açıklayamadığımız zanaat zaferleri sayesinde, çalışanlarımız pazarlama içgörülerini tekrar tekrar talep üzerine, yüksek değerli içeriğe dönüştürüyor.

Rakiplerin aksine, işi dışarıdan temin etmiyoruz veya ucuz, tıklama tuzağı içerik oluşturmuyoruz. İçerik pazarlama endüstrisindeki en iyi ve en parlak yaratıcı beyinleri aramak için on yıldan fazla zaman harcadık.

Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz web’deki en iyi içeriği hak ettiği için çalışmalarımızı en yüksek standartlarda tutuyoruz.

Yüksek düzeyde ölçeklenebilir, küresel iş akışları.

E-ticaret sektörünü domine eden büyük markalardan küçük işletmelere; İzmir’den İstanbul’a; Bavyera’dan Antalya’ya, Türkiye’nin her yerindeki işletmeler, girişimler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ortaklık yapıyoruz.

Hiçbir proje bizim için çok küçük veya çok büyük değildir.

Sizinki de dahil olmak üzere herhangi bir sektör için yazabileceğimiz yaratıcı içerikler.

Yaratıcı ve danışmanlık ekiplerimiz, B2B ve B2C markaları için çok çeşitli sektörlerde içerik oluşturma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Deneyim Önemlidir

İçerik pazarlamasını biliyoruz. 2013’ten beri Türkiye’de lider bir içerik pazarlama ajansıyız. Pazarlamacılar, içerik pazarlama danışmanları, yaratıcı yazarlar, çevirmenler, web tasarımcılar, grafik tasarımcılar ve veri odaklı stratejistlerden oluşan ekiplerimiz, uzmanlık alanlarındaki müşterilerle çalışır. Hedef kitlenizi çekecek ve işletmeniz için satış hunisinden potansiyel müşterileri itecek çevik içerik pazarlama kampanyaları tasarlıyor ve yürütüyoruz. Rakiplerin çekindiği durumlarda, teknik olarak en karmaşık ve niş endüstrilerde bile en büyük etkiyi yaratma mücadelesini benimsiyoruz. Her sektörün benzersiz olduğunu ve incelikli bir yaklaşım gerektirdiğini biliyoruz. Düşünce liderliğinizi sergileyelim.

Bizimle çalışmaya hazır mısınız?

Referanslarımız