Ne tür içerikler üretiyorsunuz?

Blog yazısı, web tanıtım yazıları, SEO uyumlu içerikler, basın bülteni yazıları, sosyal medya, video vb. görsel içerik üretimi konularında profesyonel içerikler üretiyoruz.


İçerikler üzerinde düzenleme yapıyor musunuz?

İçeriklerin teslimat süresinde herhangi bir sorunun yaşanmayacağı gibi bu süre ve revize taleplerinizi göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı teslim ediyoruz.


İçerikler kimler tarafından üretiliyor?

İletişim yönü kuvvetli, kelimelerle arası oldukça iyi, her biri alanında uzman profesyonel içerik yazarlarımız tarafından üretiliyor.

Hazırladığınız içeriklerin temel özellikleri neler?

Üretmemizi istediğiniz her içeriğe değer katarak, güncel bilgilerden oluşan, yazım ve imla kurallarına uygun, SEO destekli ve uzun ömürlü içerikler üretiyoruz.


Diğer içerik ajanslarından farkınız nedir?

Hem hızlı hem de kaliteli içerik üretmemizin sırrı, yazmaktan keyif alan, işini severek yapan, uzman kişilerden oluşan profesyonel ekibimizdir. Birlikte çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilecek, taleplerinizi iletebilecek ve karşılıklı fikir alışverişi ile firmanız ve markanız için en iyi çözümlere ulaşabileceksiniz.


Fiyatlandırma nasıl?

Firmanızın istekleri doğrultusunda çalışıp fiyatlandırmayı gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Diğer hizmetleriniz neler?

İçerik üretiminin yanı sıra firmanızın kuruluş ve markanızın doğuş aşamasında da marka konumlandırılmasında, marka ismi, sloganı bulunmasında, marka hikayelerinin yazımında, ürün tanıtımlarında, logo ve dijital PR çalışmalarınızda, görsel medya ürünlerinin oluşumunda, İngilizce içeriklere ve çevirilere ihtiyacınız olduğunda da hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Özgün içerikler web sitem için neden önemli?

Bilinçli tüketici kavramının farkında olarak firmanız ve markanızın dijital dünyada konumlandırılmasında yardımcı oluyoruz. Milyonlarca site arasından sıyrılmak ve ürün veya hizmetlerinizin "doğru" kelimelerle müşterilerinize ulaşmasını sağlamak için özgün içeriklere ihtiyacınız olacak.


Dijital PR markama ne katacak?

Marka bilinirliğinizi artırmak ve dijital medyada hedefinize en kısa sürede ulaşmak için PR çalışmalarınıza önem vermelisiniz.